Referencie

Stránka 1

Objavíte novú a kvalitnú prírodnú kozmetiku

Vyberáme pre vás zaujímavú prírodnú kozmetiku, ktorú sme už odskúšali pred vami. Sme toho názoru, že všetky produkty, ktoré sme si doma odskúšali a vyhovujú nám, môžeme s radosťou odporučiť aj vám.

Stránka 1

Prastaré receptúry s faceliftingom

Prečo je naša kozmetika iná? Použité sú prastaré receptúry z orientu. Čínski mudrci, tibetskí mnísi, ruské bábušky poznali silu bylín a rastlín. Tieto receptúry, bylinky, korene a vzácne zložky sú použité aj v našej kozmetike.

Stránka 1

Rozlúčte sa s dilemou a nerozhodnoťou.

Poznáte ten nepríjemný a nerozhodný pocit keď stojíte pred regálom a neviete či si vybrať jeden alebo druhý produkt? Tento bude pre mňa dobrý? Pomôže mi? Neviete, ktorý výrobok je pre vás vhodný? napíšte nám

Stránka 1

Šetríte čas a peniaze

Nestrácajte čas a nervy nakupovaním v obchodoch. Rozbaľovať naše balíky je oveľa väčšia zábava a naviac vám ho pošleme priamo domov.

Čo o nás vravíte?

Stránka 5

Určite odporúčam

Nedám dopustiť na fytonáplaste Wutong. Bolesť mi ustúpi už do 15-20 min. Veľmi mi pomohli dokonca aj pri menštruačných kŕčoch. Nemusím si dať lieky.

Skúšala som viacero značiek a druhov pílingov, ale žiadny nesplnil moje očakávania. Odporučili ste mi píling z ovčej placenty povedala som si prečo neskúsiť. Pleť mám hebkú, jemnú. Za mňa TOP medzi pílingami.

Nikola M. / Študent
Stránka 6

Vyskúšala som zlatú masku, pretože som používala podobný produkt iného výrobcu (bol min. 10x drahší) a bola som zvedavá na výsledok. Masku som nechala pôsobiť 30 min.

Keď som ju stiahla tak moja pleť bola viditeľne vyhladená, svetlá a veľmi pekná. Dokonca aj môj dospievajúci syn videl rozdiel. Teraz ju používam tretí krát a som veľmi spokojná s výsledkom.

Pred dôležitým stretnutím kde chceme veľmi pekne vyzerať, zaujať a zapôsobiť je doslova povinné použiť masku. Keď chcete vyzerať ako pred niekoľkými rokmi tak si ju zakúpte a používajte ju!

Angelika K. / Podnikateľka
Stránka 7

Bylinný čaj na cievy s ďatelinou mne osobne v letných horúčavách pomohol aj v tom, že mi z tepla neopuchali nohy. K tomu som používala Fytogél Slaviton. Perfektne schladil nohy. Ďakujem Vám za dobrú radu.
Za mňa top produkty.

Mária M. / Referentka

bjavte čaro prírodnej kozmetiky Tiande, knihy osobnostného rozvoja, krásu a radosť v živote.